Skip to search formSkip to main contentSkip to account menu

Ethyl sulfate cutoff:MCnc:Pt:Urine:Qn:Confirm

Known as: Ethyl sulfate cutoff:Mass Concentration:Point in time:Urine:Quantitative:Confirm, Ethyl sulfate Seuil décisionnel:Concentration de masse:Temps ponctuel:Urine:Quantitatif:Confirmé, Ethyl sulfate cutoff [Mass/volume] in Urine for Confirmatory method 
National Institutes of Health

Papers overview

Semantic Scholar uses AI to extract papers important to this topic.
2019
2019
40 Дерматология. Consilium Medicum 2019 | No3… 
2017
2017
Метою проспективного дослідження стало вивчення клінічної ефективності препаратів Тамістол та Біфітен у комплексній терапії сальпінгоофориту. Матеріали та методи. В дослідженні брали участь 152 пацієнтки репродуктивного віку із сальпінгоофоритом. Усі жінки були розділені на 3 групи: І група – 48 пацієнток, які отримували традиційну терапію; ІІ група – 54 пацієнтки, які отримували комплексне протизапальне лікування із вагінальним застосуванням комбінованого препарату, що містить неоміцину сульфат 35 000 МО, поліміксину В сульфат 35 000 МО та ністатин 100 000 МО; ІІІ група – 50 жінок, кожна з яких на додаток до традиційної терапію отримувала Тамістол та синбіотик Біфітен. Групи були порівнянні за основними ознаками: віком, сімейним станом, соціальним статусом, соматичною та репродуктивною патологією, тривалістю основного захворювання та результатами бактеріологічних досліджень. Порівняльна оцінка ефективності лікування проводилась на підставі регресу скарг жінок та результатів бактеріологічного дослідження в динаміці. Результати. Місцеве використання супозиторіїв Тамістол або комбінованого препарату, що містить неоміцину сульфат, поліміксину В сульфат та ністатин, мало виразний клінічний ефект при лікуванні сальпінгоофориту. Проте використання супозиторіїв Тамістол та капсул Біфітен було більш ефективним, ніж використання комбінованого препарату за зменшенням випадків дисбіозу (ВР 2,01, 95% ДІ 1,14–3,53, р = 0,02 та ВР 4,63, 95% ДІ 1,43–15,04, р = 0,01), за вищими показниками кількості лактобацил (ВР 1,99, 95% ДІ 1,17–3,40, р = 0,011 та ВР 5,45, 95% ДІ 1,71–17,41, р = 0,004) на 14 та 30 добу дослідження. Висновок. Використання супозиторіїв Тамістол та капсул Біфітен є клінічно високоефективним у комплексній терапії сальпінгоофориту. Комбінація місцевого лікування Тамістолом та капсул Біфітен per os потребує додаткового дослідження. 
2016
2016
Виробництво сульфату амонію – дорогий та енергоємний процес. Отже розробка устаткування для його виробництва, що відповідає сучасним вимогам, є важливою задачею. Сульфат амонію — (NH4) 2SO4. Це добриво, яке містить близько 21% азоту, воно добре розчиняється у воді, мало злежується, зберігаючи розсипчастість. Сульфат амонію містить також до 24% сірки, тому одночасно він є джерелом сірчаного живлення. Для виготовлення та висунення гранул сульфату амонію використовують сушарки з киплячим шаром. Ці апарати відрізняються високою надійністю, скороченням часу сушіння за рахунок посиленого перемішування матеріалу в сушильній камері. Процес сушки проходить за схемою з замкнутим циклом.(рис.1) Таким чином установка дозволяє мінімізувати забруднення навколишнього середовища, що є дуже актуальним у наш час. За заданими вхідними даними зробив параметричний розрахунок сушарки з псевдозрідженим шаром. Отримав: діаметр D=1м; висота апарату h=3.2 м; гідравлічний опір ∆P=2.6·10³ Па. Аналізуючи сушарку з киплячим шаром роблю висновок, що у верхній частині сушарки вологий газ охолоджується і конденсується на стінках апарату. Він стікає до нижньої часини і потрапляє на ще не висушений матеріал і додатково його зволожує. В основу вдосконалення апарату поставлено завдання відводу утвореного конденсату. Таким чином рідина, сконденсована у верхній частині апарату буде стікати у жолоб і відводитися з апарату через вивідний патрубок . Це значно підвищує якість сушіння сипучого матеріалу. Модернізацією є заміна центрифуги на схему з замкнутим циклом (рис.1) при виробництві капролактаму Замінивши нею центрифугу, для висушування сульфату амонію (рис .2). Таким чином можна отримати якісно висушений гранульований продукт і зекономити енергію яка витрачається на роботу центрифуги. Будуть виконані розрахунки, які підтверджують надійність та працездатність апарату. За розрахунками будуть виконані креслення принципової схеми установки , схема автоматичного регулювання, корпус, днище, кришка, опора. Також поведуться розрахунки для визначення економічної доцільності. 
2015
2004
2004
Objective. To compare efficacy and tolerability of two glucosamin sulfate (GS) therapy schemes 1500 mg/day orally (group I) and… 
2003
2003
Objective. To assess Structum (chondroitin sulfate) efficacy in treatment of osteoarthritis in Republic of Karelia. Methods. 34…