Punctoribates palustris

 
National Institutes of Health

Papers overview

Semantic Scholar uses AI to extract papers important to this topic.
2014
2014
A new species, Punctoribates tschernovi sp. n. (Oribatida, Punctoribatidae), is described from the forests in Azerbaijan. The new… (More)
Is this relevant?
2014
2014
Установлено видовий склад і вивчені особливості екологічної структури угруповань панцирних кліщів на різних варіантах насипних едафотопів у насадженні клена гостролистого ( Acer platanoides L.) на рекультивованій ділянці шахти «Павлоградська» (м. Павлоград, Дніпропетровська обл.). Екологічна структура населення орибатид у цілому є порушеною, що є типовим для антропогенно трансформованих екосистем. У кленовій підстилці щільність панцирних кліщів більша в 4,1–7,4 рази порівняно з їх щільністю в верхніх шарах насипних ґрунтів (лесоподібний суглинок і чорнозем). Видове багатство кліщів у кленовій підстилці та насипних ґрунтах практично не відрізняється одне від одного. У структурі домінування панцирних кліщів у насадженні клена гостролистого в більшості випадків переважає вид-еудомінант Punctoribates liber Pavlitshenko, 1991, а серед їх життєвих форм на дослідженій ділянці з чорноземними насипками домінують представники неспеціалізованих форм. Ключові слова : панцирні кліщі, орібатиди, лісова рекультивація, шахтні відвали. 
Is this relevant?
2009
2009
Two known species of the genus Zachvatkinibates were found in marine salt-marshes of Portugal and are redescribed in this paper… (More)
  • figure 1
  • figure 2
  • figure 3
  • figure 4
  • figure 5
Is this relevant?